További QNAP termékek: QNAP NAS meghajtó
| Beépíthető meghajtók száma | 2 db |
| RAID támogatás | Van |
| RAID szintek | 0, 1 |
| DLNA támogatás | Van |
| UPnP támogatás | Nincs |
| Webes elérés | Van |
| Backup szoftver | Van |
| Nyomtató szerver támogatás | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
| Beépíthető meghajtók száma | 2 db |
| RAID támogatás | Van |
| RAID szintek | 0, 1 |
| DLNA támogatás | Van |
| UPnP támogatás | Nincs |
| Webes elérés | Van |
| Backup szoftver | Van |
| Nyomtató szerver támogatás | Van |
Csatlakozók | |
| Ethernet | Van |
| Wi-Fi | Nincs |
| USB csatlakozó | Van |
| eSata csatlakozó | Nincs |
| Merevlemez csatlakozó | SATA/SSD |
Méretek | |
| Szélesség | 302 mm |
| Magasság | 41.3 mm |
| Mélység | 220 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.