További Synology termékek: Synology NAS meghajtó
| Beépíthető meghajtók száma | 5 db |
| RAID támogatás | Van |
| RAID szintek | 0, 1, 5, 6, 10 |
| Webes elérés | Van |
| Backup szoftver | Van |
Csatlakozók | |
| Ethernet | Van |
| USB csatlakozó | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 0 Ft
| Beépíthető meghajtók száma | 5 db |
| RAID támogatás | Van |
| RAID szintek | 0, 1, 5, 6, 10 |
| Webes elérés | Van |
| Backup szoftver | Van |
Csatlakozók | |
| Ethernet | Van |
| USB csatlakozó | Van |
| eSata csatlakozó | Nincs |
| Merevlemez csatlakozó | SATA3 |
Méretek | |
| Szélesség | 230 mm |
| Magasság | 166 mm |
| Mélység | 223 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.