

GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.

Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Vásárolj a 2025-ös év legnagyobb Lenovo SMB partnerétől!
A raktáron lévő termékeket azonnal átveheti üzletünkben.
| Beépíthető meghajtók száma | 12 db |
| RAID támogatás | Van |
| RAID szintek | 0, 1, 5, 6, 10 |
| Webes elérés | Van |
| Backup szoftver | Van |
Csatlakozók | |
| Ethernet | Van |
| USB csatlakozó | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 870 085 Ft
További Synology termékek: Synology NAS meghajtó
| Beépíthető meghajtók száma | 12 db |
| RAID támogatás | Van |
| RAID szintek | 0, 1, 5, 6, 10 |
| Webes elérés | Van |
| Backup szoftver | Van |
Csatlakozók | |
| Ethernet | Van |
| USB csatlakozó | Van |
| Merevlemez csatlakozó | SATA |
Méretek | |
| Szélesség | 482 mm |
| Magasság | 88 mm |
| Mélység | 562 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.